środa, 17 października 2012

Lurpak Premium Miks


 Zapewne większość z Was, podobnie jak my, zna firmę LURPAK i jej produkty nie od dziś. 
Masło klasyczne, Lekko Solone czy Czosnkowe. 

Jeśli śledzicie stronę Ślinki na Facebooku, widzieliście już jaką niespodziankę przygotowała dla nas właśnie ta firma. :) W poniedziałek z samego rana dotarła do nas przesyłka, za którą bardzo dziękujemy!

To pierwszy tego typu "prezent", jaki dostała Ślinka, więc ochoczo zajrzałyśmy do środka, aby zobaczyć co ciekawego tam znajdziemy.

W środku były trzy nowe produkty Lurpak Premium Miks:
1. z Oliwą z Oliwek 
2. Klasyczny
3. Lekko Solony

Ten pierwszy, z Oliwą z Oliwek, szczególnie spodoba się osobom przykładającym uwagę do zdrowej diety - oprócz masła z w jego skład wchodzi 15% oliwy z oliwek, a zawartość tłuszczu jest aż 25% mniejsza niż w miksie Klasycznym i Lekko Solonym.

Klasyczny miks zawiera aż 69% masła - to najwyższa zawartość masła wśród takich miksów. Ma delikatny, maślany smak i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.

Lurpak Premium Miks Lekko Solony jest idealny dla zwolenników bardziej wyrazistych smaków.
    
 
Nie czekałyśmy zbyt długo, aby wypróbować te produkty w kuchni.
Ponieważ był ranek, a my jeszcze przed śniadaniem, posmarowałyśmy świeży chleb każdym z miksów, aby poznać ich smaki.
Trzeba przyznać, że idealnie nadają się do kanapek. Mają miękką konsystencję i delikatnie się rozprowadzają. Bez problemu możemy wymieszać je z czosnkiem, przyprawami, czy świeżymi ziołami. Miks świetnie będzie się też nadawał do naszego "masełka palce lizać" :)
Który smakował najlepiej? Trudno ocenić, bo każdy z nich smakował wspaniale... Ale ponieważ Miks z Oliwą z Oliwek ma najmniej tłuszczu, nasza podświadomość automatycznie wytypowała go jako Numer Jeden:)
    
 
Lurpak Premium Miks Lekko Solony wykorzystałyśmy podczas obiadu, który pojawił się na Ślince wczoraj - Faszerowany Ziemniak.
Tutaj również pasował jak ulał. :) 
  
Lurpak Premium Miks z Oliwą z Oliwek wykorzystałyśmy wczoraj do nowego dania. Było wyśmienite! A przepis pojawi się na Ślince wkrótce :)

Jest wiele pomysłów na wykorzystanie tych produktów. Co najważniejsze, mamy 100% pewność, że są naturalne, a przy tym smaczne i wygodne w użyciu. 

Lurpak Premium Miks dostaje od nas piątkę i na pewno będziemy go używać! ;)

2 komentarze: